eff eff 878 Mikroprzełącznik monitorujący stan rygla

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: EFFEFF878
  • Producent: EFF EFF
  • Dostępność: Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy 6 tygodni. Czas dostawy można sprawdzić w zakładce na dole strony. Produkt nie jest dostępny na naszym magazynie. Zamawiamy go po złożeniu przez Państwa zamówienia i oczekujemy 6 tygodni. Czas dostawy można sprawdzić w zakładce na dole strony.
  • szt.
  • Cena netto: 308,94 zł 380,00 zł

Monitoring rygla zamka stosowany jest wszędzie tam, gdzie jest potrzebna informacja o stanie rygla. Jednym z zastosowań jest sprawdzenie, czy możliwe jest otwarcie drzwi przez automat drzwiowy. Jeżeli rygiel jest wciągnięty, to podawany jest sygnał zezwalający na pracę automatu. W pomieszczeniach wymagających szczególnej ochrony wymaga się, aby na noc drzwi były zaryglowane, a nie tylko zamknięte na zatrzask zamka. Potwierdzeniem jest sygnał przesłany z mikrowyłącznika do systemu SSWiN lub tablicy synoptycznej. Trzeci przypadek to łazienka wspólna o dwóch wejściach. W przypadku użycia zasuwki w jednych drzwiach, drugie są blokowane automatycznie przez elektrozaczep 9334. W każdym z tych przypadków potrzebny jest element monitorujący stan rygla zamka mechanicznego.

Mikrowyłącznik 878 może współpracować z każdym ryglem (bez ograniczenia jego długości). Montowany jest w ościeżnicy z wykorzystaniem specjalnych blach zaczepowych z otworem na śrubę mocującą element 878 poniżej wycięcia na rygiel. (blacha znajduje się w osobnej ofercie)

Producent EffEff
Nazwa Mikrowyłącznik monitorujący rygiel 878
Opis Służy do nadzorowania stanu rygla zamka. Zamknięcie zamka kluczem daje sygnał elektryczny. Wyposażony w kabel 4m.
Styki NO i NC; 1,5A; 25V AC/DC
Klasa ochrony IP 54