O firmie

Sklep internetowy FERRO-MET, dostępny pod adresem https://ferromet.com.pl, prowadzony jest przez firmę Ferro-Met Jesionowscy Sp. Jawna, wpisaną przez Prezydenta Miasta Łodzi do ewidencji działalności gospodarczej. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi.

Jesteśmy zarejestrowani pod numerem NIP: 725-11-75-249 Regon: 471335690 KRS: 113342

FERRO-MET Jesionowscy Sp. Jawna
ul. Kilińskiego 90
90-012 Łódź
REGON: 471335690
NIP: 725-11-75-249
KRS: 113342
tel. stacjonarny: 42 674 53 07* - opłata według stawek właściwego operatora

e-sklep@ferromet.com.pl
MAPKA DOJAZDOWA

 

Firma FERRO-MET Jesionowscy Sp. Jawna to jedna z najstarszych istniejących w Polsce firm (od 4 stycznia 1982, pod patronatem M.U.S.I. "ŚWIATOWID"), zajmujących się zabezpieczaniem między innymi prywatnych budynków, lokali użytkowych, czy też obiektów firmowych i użyteczności publicznej, takich jak sądy, fabryki, hale handlowe itp.

Głównym atutem Naszej Firmy jest zarówno profesjonalne projektowanie jak i produkcja oraz montaż systemów kontroli dostępu Master-Key, a także elektronicznych systemów kontroli czasu i zdarzeń, SSWiN, CCTV.

Firma FERRO-MET prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową zabezpieczeń typu: zamki, wkłady,  sygnalizacja alarmowa, dźwignie ewakuacyjne, zamki p.poż. i wiele innych.

Posiadamy szereg zezwoleń i certyfikatów zgodności upoważniających Nas do prowadzenia sprzedaży i montażu zabezpieczeń najwyższej klasy, autoryzację wielu firm, będących światowymi liderami w dziedzinie zabezpieczeń:
ASSA ABLOY, ABUS, EVVA, KESO, ZIKON, FAB czy SILCA.

Świadczymy usługi duplikacji kluczy domowych i samochodowych standardowych i z transponderem (texas, crypto itp.), kodowanie wkładów do wzoru klucza oraz zaopatrujemy wiele firm dorabiających klucze w niezbędne surowce i sprzęt potrzebny do duplikacji kluczy, produkcji krajowej i zagranicznej.

Współpracujemy z Największymi i staramy się zawsze profesjonalnie pomóc Klientowi w każdej sytuacji.

Zespół Ferro-Met