Zamek wpuszczany wąskoprofilowy dodatkowy LOB | 30 mm
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: Z030B
- Producent: LOB
- Kod producenta: 5905452311689
- Waga: 400 g
-
Dostępność:
Magazyn zewnętrzny (7 dni)
(0 szt.)
-
- Cena netto: 43,09 zł / szt. 53,00 zł / szt.
- szt.
-
Przelew tradycyjny, FirstData Polcard
Wysyłka w 24h od opłacenia zamówienia. Jeśli kupisz do godziny 14:00 w dzień roboczy (pn-czw), paczkę wyślemy jeszcze dziś! Dostawa w 24h (dni robocze) od nadania: kurier Pocztex, automaty ORLEN Paczka oraz paczkomaty InPost (chyba że opis produktu stanowi inaczej).
Jako konsument masz prawo zwrócić zakupiony towar w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Oświadczenie wyślij e-mailem na: e-sklep@ferromet.com.pl lub pocztą na adres: ul. Targowa 31, 90-043 Łódź.
Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku towarów spersonalizowanych i dorabianych pod indywidualny kod lub wzór klienta (zgodnie z art. 38 ust. 1 pkt 3 Ustawy o prawach konsumenta).

Zamek wpuszczany wąskoprofilowy LOB przeznaczony do montażu w drzwiach metalowych, aluminiowych i z PCV.
Zamek spełnia funkcję zamka dodatkowego, zatem nie posiada otworu na klamkę. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby lepiej zabezpieczyć swoje drzwi, poprzez zamontowanie nowej wkładki.
Odległość od czoła zamka do osi wkładki: 30 mm
Wykończenie:
- kaseta zamka - czarna
- listwa - ocynk
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie




